Služby sme zabezpečili pre klienta z oblasti:

Produkt ktorý sme pre klienta zabezpečovali:

 

Zástupca spoločenstva vlastníkov kontaktoval našu spoločnosť s dopytom na opravu poškodenej dlaždice na chodbe bytového domu.

Argumentoval, že na takéto drobné a nenáročné zadanie nevie zohnať dodávateľa, ktorému by neprekážal takýto minimálny rozsah prác.

V TeMPOSe máme skúsenosť, že požiadavky a potreby klientov sú rôznodé a vždy s individuálnou prioritou s cieľom mať požiadavku vyriešenú kladne, spoľahlivo a za prijateľnú cenu. 

Aj pre tohto klienta sme s radosťou obratom vyriešili jeho dopyt podľa zadania.

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás nami ponúkané služby?
Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a náš obchodný team vás bude kontaktovať.

 

Hodinová sadzba 18 - 31 €

Obsahuje všetky náklady spojené s výkonom požiadavky, použitými pracovnými pomôckami a spotrebným materiálom a závisí od poskytovanej služby a jej periodicity.

 

Paušálna náhrada za dopravu 24 €

Obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky v rámci Bratislavy. V prípade dopravy mimo Bratislavy sa pripočítava k paušálnej náhrade za dopravu čiastka 0,50 € / km a obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky podľa skutočne najazdených kilometrov.

 

Materiál

V prípade dodávky materiálu bude ku každej požiadavke samostatne vyčíslený spotrebovaný materiál a jeho jednotková cena.

Cenník je platný od 01.01.2023. Ceny sú uvedené bez DPH.
Všeobecné obchodné podmienky