Správcovské spoločnosti

Veľa bytových domov v správe, veľa komunikácie s vlastníkmi a málo času. To je realita väčšiny technikov v spoločnostiach, ktoré spravujú bytové domy. Dobrý technik má svoje bytové domy pod kontrolou, a má dodávateľov na ktorých sa vie spoľahnúť. Pre technikov, ktorým záleží na dobrom stave svojich bytových domov, je TEMPOS SLOVENSKO ideálny partner. Požiadavku na údržbu nám stačí zadať za pár sekúnd cez našu mobilnú aplikáciu a my ju flexibilne vyriešime (v roku 2020 priemerne do 2 pracovných dní). Pravidelne opakujúce sa požiadavky zadá technik len raz, a my na ne nikdy nezabudneme. Zástupcovia vlastníkov už nebudú mať otázky k cene, pretože každá faktúra obsahuje nielen transparentne vyčíslenú hodinovú sadzbu, ale aj dopravu, použitý materiál a kompletnú fotodokumentáciu. TEMPOS SLOVENSKO poskytuje veľký rozsah menších služieb, na ktorý sa vie technik vždy spoľahnúť.

Bytové domy

Spoločenstvám vlastníkov bytov (SVB) alebo zástupcom vlastníkov vždy záleží na tom, aby bol ich bytový dom v perfektnom stave. Stav bytového domu je totiž ich vizitkou pred susedmi. Častokrát však majú problém zohnať dodávateľov na opravy a práce mnohých druhov, keďže dodávatelia uprednostňujú väčšie zakázky. V TEMPOS SLOVENSKO sú menšie zákazky rovnako dôležité ako tie väčšie. Odstraňujeme a riešime ich rýchlo, profesionálne a zodpovedne. Nezáleží na tom či potrebuje bytový dom zlikvidovať odpad pod schodami, opraviť elektroinštaláciu, odstrániť závady z revízií, alebo vyčistiť dažďové žlaby. Zároveň sme k dizpozícii aj vlastníkom jednotlivých bytov – pravidelne meníme batérie, silikónujeme vane, maľujeme alebo pomáhame skladať nábytok. S TEMPOS SLOVENSKO je zástupca vlastníkov alebo predseda SVB pripravený na každú prácu alebo opravu vo svojom bytovom dome.

Developeri

Novostavby pribúdajú na Slovensku každý rok rýchlym tempom. Developeri sa predháňajú, kto ponúkne budúcim vlastníkom viac benefitov. Kuchyňa v cene bytu, zľava z parkovacieho miesta alebo vyšší štandard vybavenia je dnes už úplne bežný. Pre majiteľa bytu však častokrát viac práce začne až po kúpe bytu, pri samotnom sťahovaní. Vysprávka maľovky po sťahovaní, zlikvidovanie obalov zo spotrebičov, poskladanie nábytku, inštalácia svietidiel alebo výmena batérií sú len niektoré z prác a služieb, ktoré si vlastník musí sám zabezpečiť. TEMPOS SLOVENSKO vie všetky tieto práce vlastníkom bytov v novostavbách zabezpečiť flexibilne a profesionálne tak, aby si vlastník mohol nasťahovanie do nového bytu naozaj užiť. Ponúknite budúcim vlastníkom benefit, ktorý im naozaj pomôže a oni ostanú vašimi spokojnými zákazníkmi. TEMPOS SLOVENSKO už tieto služby poskytuje vo viac ako 20 novostavbách v Bratislave a blízkom okolí.

Domácnosti

Každý vlastník bytu alebo rodinného domu pozná situáciu, keď potrebuje zohnať dodávateľa na údržbu, alebo iné menšie práce vo svojej domácnosti. Pýta si referencie od známych, zháňa telefónne čísla, dohaduje sa na presných časoch a cene a častokrát nedostane službu, s ktorou je spokojný. V TEMPOS SLOVENSKO si vážime každého individuálneho zákazníka, aj keď chce len vymeniť batériu alebo nainštalovať svietidlo. Vieme prísť rýchlo, spraviť profesionálnu prácu a naše ceny sú férové a transparentné. Len v roku 2020 sme naše služby poskytli stovkám domácností v Bratislave a blízkom okolí. Naši zamestnanci vedia komunikovať a neboja sa žiadnej roboty. Vyskúšajte si spoluprácu s TEMPOS SLOVENSKO keď budete najbližšie potrebovať s niečim v domácnosti pomôcť.

Administratívne budovy a kancelárie

Veľké administratívne budovy spravidla využívajú dodávateľské spoločnosti, ktoré zabezpečujú služby facility management-u. TEMPOS SLOVENSKO je tu pre všetky menšie budovy, a samostatné kancelárie, ktoré potrebujú pomôcť s opravami, údržbou, alebo inými službami, ktoré každá nehnuteľnosť vyžaduje. Výmena rozbitého skla, nastavenie a premazanie dverí, poskladanie kancelárskeho nábytku, výmena alebo oprava svetiel a elektroinštalácie, maľovanie kancelárie sú len niektoré z veľkého počtu služieb, ktoré vedia zamestnanci TEMPOS SLOVENSKO pre klientov flexibilne a profesionálne zabezpečiť. Zároveň vieme dodať všetky druhy materiálu, ktorý si daná oprava alebo údržba vyžaduje, a to za konkurencieschopné ceny. Na starostlivosť o vašu kanceláriu alebo menšiu administratívnu budovu, už nebudete potrebovať iného partnera ako TEMPOS SLOVENSKO.

B2B partneri

Máte produkt, ktorý inštalujete v nehnuteľnostiach alebo priamo v domácnostiach? Vyžaduje si tento produkt zručných pracovníkov na inštaláciu? TEMPOS SLOVENSKO je ideálny partner pre vás. Naši zamestnanci majú rôzne zručnosti, ktoré vieme kombinovať a taktiež sa vedia rýchlo zaškoliť na prakticky akúkoľvek novú inštaláciu, alebo technológiu. Ponúknite svojim zákazníkom nielen produkt, ale priamo s ním aj profesionálnu inštaláciu alebo uvedenie vášho produktu do prevádzky. TEMPOS SLOVENSKO je váš spoľahlivý partner pri akejkoľvek inštalácii a prípadných následných servisných zásahoch.

Kontaktujte nás

Zaujali vás nami ponúkané služby?
Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a náš obchodný team vás bude kontaktovať.