Služby sme zabezpečili pre klienta z oblasti:

Produkt ktorý sme pre klienta zabezpečovali:

 

Zabezpečovali sme pre klienta výmenu vodovodnej batérie a odpadového sifónu v jeho byte.

Klient mal problém zohnať rýchleho a spoľahlivého dodávateľa, ktorý by v kuchyni jeho bytu demontoval starú vodovodnú batériu a k nej prislúchajúci odpadový sifón a zároveň zabezpečil montáž novej batérie a sifónu.

Na základe pozitívnej referencie na služby spoločnosti TeMPOS Slovensko sa s nami skontaktoval cez formulár umiestnený na našej webovej stránke a v čase podľa klientovej preferencie náš pracovník zabezpečil požadovanú demontáž a montáž vodovodnej batérie a sifónu spoľahlivo a zodpovedne.

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás nami ponúkané služby?
Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a náš obchodný team vás bude kontaktovať.

 

Hodinová sadzba 18 - 31 €

Obsahuje všetky náklady spojené s výkonom požiadavky, použitými pracovnými pomôckami a spotrebným materiálom a závisí od poskytovanej služby a jej periodicity.

 

Paušálna náhrada za dopravu 24 €

Obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky v rámci Bratislavy. V prípade dopravy mimo Bratislavy sa pripočítava k paušálnej náhrade za dopravu čiastka 0,50 € / km a obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky podľa skutočne najazdených kilometrov.

 

Materiál

V prípade dodávky materiálu bude ku každej požiadavke samostatne vyčíslený spotrebovaný materiál a jeho jednotková cena.

Cenník je platný od 01.01.2023. Ceny sú uvedené bez DPH.
Všeobecné obchodné podmienky