Služby sme zabezpečili pre klienta z oblasti:

 

Prostredníctvom kontaktného formulára zverejneného na našej webstránke sme zaevidovali dopyt na drobné opravy nábytku, zariaďovacích prvkov a osvetlenia v rodinnom dome v Bratislave.

V rámci telefonickej konzultácie s majiteľmi domu bol odkomunikovaný rozsah zadania. Bolo dohodnuté, že cenová ponuka na požadované služby bude predložená na základe obhliadky a bude obsahovať aj náklad za spotrebný materiál použitý pri opravách.

Po dohodnutí všetkých detailov a schválení predloženej cenovej ponuky naši pracovníci zabezpečovali v rodinnom dome opravy bodového osvetlenia, sektorového nábytku, zariaďovacích predmetov a sanity v kúpeľni a stropného podhľadu v pivnici.

 

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás nami ponúkané služby?
Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a náš obchodný team vás bude kontaktovať.

 

Hodinová sadzba 18 - 31 €

Obsahuje všetky náklady spojené s výkonom požiadavky, použitými pracovnými pomôckami a spotrebným materiálom a závisí od poskytovanej služby a jej periodicity.

 

Paušálna náhrada za dopravu 24 €

Obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky v rámci Bratislavy. V prípade dopravy mimo Bratislavy sa pripočítava k paušálnej náhrade za dopravu čiastka 0,50 € / km a obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky podľa skutočne najazdených kilometrov.

 

Materiál

V prípade dodávky materiálu bude ku každej požiadavke samostatne vyčíslený spotrebovaný materiál a jeho jednotková cena.

Cenník je platný od 01.01.2023. Ceny sú uvedené bez DPH.
Všeobecné obchodné podmienky