Služby sme zabezpečili pre klienta z oblasti:

 

Mávate problém s neoprávneným parkovaním na vašom parkovacom mieste? Opakujú sa situácie, že na parkovacom mieste, na kúpu ktorého ste vynaložili nemalé finančné prostriedky vám cudzí vodiči bezohľadne parkujú?

Prostredníctvom kontaktného formulára sme prijali požiadavku klienta na montáž parkovacej zábrany na jeho parkovacom mieste v garáži polyfunkčného objetu v bratislavskom Starom Meste, na ktorom mu opakovane parkovali cudzie vozidlá a klientovi už došla trpezlivosť.

Aj s montážou parkovacích zábran rôznych typov má naša spoločnosť skúsenosti, preto sme klientovi obratom predložili cenovú poonuku, z ktorej si vybral typ zábrany podľa preferencie.

Zabezpečili sme dodanie požadovanej zábrany a naši pracovníci osadili parkovaciu zábranu na parkovacom mieste klienta.

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás nami ponúkané služby?
Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a náš obchodný team vás bude kontaktovať.

 

Hodinová sadzba 18 - 31 €

Obsahuje všetky náklady spojené s výkonom požiadavky, použitými pracovnými pomôckami a spotrebným materiálom a závisí od poskytovanej služby a jej periodicity.

 

Paušálna náhrada za dopravu 24 €

Obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky v rámci Bratislavy. V prípade dopravy mimo Bratislavy sa pripočítava k paušálnej náhrade za dopravu čiastka 0,50 € / km a obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky podľa skutočne najazdených kilometrov.

 

Materiál

V prípade dodávky materiálu bude ku každej požiadavke samostatne vyčíslený spotrebovaný materiál a jeho jednotková cena.

Cenník je platný od 01.01.2023. Ceny sú uvedené bez DPH.
Všeobecné obchodné podmienky